• 0216 520 07 01
  • info@elitatur.com.tr

ELİTA TUR

Bulgaristan

blog-post-image

Tur Programı

Lüks Araçlar İle Ulaşım, Varna'da Otelde 1 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama, Araç İçi İkramlar, Rehberlik Hizmeti, Programda Belirtilen ve Ekstra Olmayan Geziler, Seyahat Sigortası

1.Gün Cuma: İstanbul, Varna

Akşam saat 19.30 Bakırköy Ömür Alış Veriş Merkezi önü, 20.15 Zincirlikuyu Avantgarde Oteli önü, 21.00’de Kadıköy Sahil Beşiktaş Vapur İskelesi önünden misafirlerimizin alınması ile Lüleburgaz, Kırklareli üzerinden Dereköy Sınır Kapısı'na doğru yola çıkıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bulgaristan sınırını geçerek Malko, Tarnova ve Burgaz üzerinden Varna'ya yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.Gün Cumartesi: Varna

Sabah varışımızla birlikte panoramik Varna şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda Varna merkez katedrali, Saat Kulesi, Tiyatro Binası, Rus Askeri Anıtı, Adliye Binası, Varna Yönetim Binası, Şehir Parkı, Özgürlük Parkı başlıca göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Balçık Gezisi'ne katılabilirler. (15€) Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyor ve serbest zaman veriyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yemekli Otantik Bulgar Gecesi Gezisi'ne katılabilir. (25€) Geceleme otelimizde.

3.Gün Pazar: Varna, Burgaz, İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Burgaz'a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde tam katılım şartı ile Nessebar gezimizi yapıyoruz. (5€) Burgaz'a. varışımızın ardından şehri birlikte keşfediyoruz. Tur liderimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Dereköy sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemleri ardından Türkiye sınırına geçiyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.

Tur Tarihi Kişi Başı Tek Kişi
Mart - Mayıs 50 € 50 €
Haziran - Ağustos 60 € 60 €
Eylül - Kasım 50 € 50 €
Aralık - Şubat 40 € 40 €

Fiyata Dahil Olanlar

* Varna'da otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
* Lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
* Panoramik Varna turu
* Türkçe tur liderliği hizmetleri
* Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

* Yurt dışı çıkış fonu
* Schengen Vize Ücreti (130€)
* Balçık Gezisi (15€)
* Otantik Bulgar Gecesi Gezisi (25€)
* Nessebar Gezisi (5€)
* Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Ekstra turlar, program dışı geziler, şahsi harcamalar
* Öğlen ve akşam yemekleri ve ilk gün yolda alınan kahvaltı