TITLE

DESCRIPTION

Contacts

Adres

İstiklal Mahallesi, Anafartalar Caddesi No:26, 34335 Ümraniye/Istanbul - Asia

"Bize

Takip Edin

facebook.com/ElitaTur

HAKKIMIZDA

Üç tarafı denizlerle çevrili, her metrekaresinde bir tarih yatan birçok medeniyetleri bünyesinde barındıran Türkiye' nin, insanlara bu tatil geçmişini öğretmek için özel bir ihtisas gerektirdiği bilincindeyiz.
Elitatur geçmişinde turizm sektöründe, yüksek lisans eğitimi almış Doğan Şenol tarafından 1996 yılında Empati Tur adında ilk olarak faaliyete başlamıştır.
2005 yılında Öz Süvari Seyahat Acentesi olarak Elitatur adı ile 5057 acente numarası yurt içi ve yurt dışı paket turlarına başlayarak faaliyetine devam etmiştir. Turizm mesleğinin tüm ilkelerine sadık kalarak turizm hizmetlerini uygulayan ve doğru kararlar ile hizmette sınırlarını daima yeni deneyimlerle genişleten bir takın ruhu ile en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Turizm alanında taahhüt ettiğimiz kaliteli ve prestijli hizmeti, gelişim ve takım ruhunu tam anlamıyla kazanmış ekibimiz ile çalışanlarımızın ve konuklarımızın memnuniyeti ile sağlayarak sektöründe lider seyahat acentesi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sınırsız bir merakı, coşkuyu, insanlığı ve erdemliği kazanmış çalışanlarımız ile temel değeri güvenilirlik olan hizmetlerimizi kaliteli ve sağlıklı bir ortamda konuklarımıza hızlı ve etkin iletişim ile Elitatur olarak sağlamaktayız.
Bu hizmet süreçlerimizi yasal düzenlemelerin ve yasal sorumlulukların içerisinde belirlenmiş kalite standartları ile gizlilik ilkelerine bağlı kalarak hizmet ağımızı sürekli geliştirmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Hayatta yedeği olmayan tek şeyin can olduğu ve tasarrufu olmayan tek şeyinde zaman olduğu bilinci ile hiçbir mazeret üretmeden konuklarımızı karşılayıp, ağırlayıp ve uğurlamak için;

  • Alanında yeniliklere uyum sağlayarak lider olmak,
  • Kurumsal ve bireysel anlamda sürekli gelişmek,
  • Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlara ve konuklara sunmak,
  • Örf, adet ve ana değerlere sahip çıkarak çalışmalarını sürdürmektir.

ELİTATUR TURİZM SEYAHAT © Copyright 2017

×

Hello!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize bir e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın info@elitatur.com.tr

× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?